adex
Nasze produkty

Mierniki rezystancji izolacji

mierniki bardzo dużych rezystancji
Miernik rezystancji izolacji, megaomomierz, gigaomomierz AD-2050

AD-2050 400GΩ 5kV

Miernik został umieszczony w bardzo wytrzymałej obudowie. Przeznaczony jest do pomiarów rezystancji izolacji elementów urządzeń elektroenergetycznych: silników, transformatorów, linii kablowych, elementów izolacyjnych itp. Przyrząd doskonale sprawdza się przy pomiarach w trudnych warunkach. Ponadto miernik AD-2050 umożliwia pomiar wartości skutecznej napięcia przemiennego.

Karta miernika

Miernik rezystancji izolacji, megaomomierz, gigaomomierz AD-2025

AD-2025 400GΩ 2,5kV

Doskonały przyrząd do pomiarów w trudnych warunkach. Wytrzymała obudowa z klapą pozwala nie martwić się o miernik w trakcie transportu. Przyrząd przeznaczony jest do pomiarów rezystancji izolacji elementów urządzeń elektroenergetycznych: silników, transformatorów, linii kablowych, elementów izolacyjnych itp.

Karta miernika

Miernik rezystancji izolacji, megaomomierz, gigaomomierz AD-225

AD-225 100GΩ 2,5kV

Przyrząd typu AD-225 jest nowoczesnym, cyfrowym miernikiem rezystancji izolacji. Został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu go przy pomiarach izolacji elektrycznej elementów urządzeń elektroenergetycznych. Dobór napięć pomiarowych oraz pamiętanie wyników pomiaru w określonych punktach czasowych umożliwia obliczenie współczynników absorpcji izolacji uzwojeń silników, transformatorów, linii kablowych oraz innych elementów izolacyjnych.

Karta miernika

Miernik rezystancji izolacji, megaomomierz, gigaomomierz AD-902

AD-902 100GΩ 250V

Przyrząd przeznaczony jest do bezpośrednich pomiarów rezystancji izolacji linii kablowych oraz urządzeń elektrycznych szczególnie w telekomunikacji i łączności. Może służyć również jako tester przejść np. obwodów lub złączy.

Karta miernika

Miernik rezystancji izolacji, megaomomierz, gigaomomierz AD-801

AD-801 20GΩ 100V

Przyrząd przeznaczony głównie do pomiarów izolacji elementów elektrycznych napięciem pomiarowym do 100V, np. czujników ciepła.

Karta miernika