adex
O nas

Firma — ADEX Urządzenia Pomiarowe — powstała w 1990 roku w Olsztynie. Jesteśmy producentem wysokiej jakości mierników głównie dla energetyki i telekomunikacji. Klasa przyrządów potwierdzona została poprzez wieloletnią sprzedaż i współpracę z największymi przedsiębiorstwami w kraju i za granicą. Dzięki wyszkolonej kadrze inżynierskiej ciągle powstają nowe konstrukcje spełniające najwyższe wymagania jakości i precyzji pomiaru.

Od samego początku istnienia firmy, wysoka jakość i parametry metrologiczne oraz klient i jego zadowolenie z naszego produktu, były dla nas na pierwszym miejscu. Dzięki temu jesteśmy już ćwierć wieku na rynku.

Wszystkie mierniki, które były produkowane od początku istnienia ADEX-u, nadal są nieprzerwanie serwisowane i konserwowane. Nasze najstarsze mierniki wciąż nie ustępują dokładnością nawet najnowszym produktom. Potwierdza to fakt serwisowania mierników wyprodukowanych przed kilkudziesięcioma latami, które są nadal w użyciu.

Wśród naszych wyrobów znajdują się:

W tych grupach proponujemy po kilka mierników różniących się przeznaczeniem i zakresem oferowanych funkcji. Każdy z naszych przyrządów charakteryzuje się prostotą i intuicyjnością obsługi. Stosowane zabezpieczenia (np. rozładowanie obiektu mierzonego, kontrola temperatury elementów wysokoprądowych, itp.), klasy bezpieczeństwa oraz wytrzymałości powodują, że nasze wyroby są bezpieczne w użytkowaniu oraz wytrzymałe.

Cały czas doskonaląc nasze wyroby i wprowadzając nowe nie zapominamy o tym by były one dostępne i tanie. Mimo to, jakość ich nadal pozostaje na wysokim, światowym poziomie.

Wybierając nasz miernik do przeprowadzania swoich pomiarów będą Państwo zadowoleni z jego najwyższych parametrów metrologicznych.